Aplikace byla vyvinuta na základě požadavku provozovatelů čerpacích stanic a menších provozoven, kde je požadavek na "ocenění věrnosti zákazníků procentuální slevou".  Jednotlivé karty je možno detailně zadat, vygenerovat si příslušný čárový kód ,který je svázán s evidencí klienta v pokladním systému a následně při nákupu, po předložení karty uplatní definovanou procentuální slevu na zvolené druhy zboží.

Protože systém plastových karet je většinou vázán na výrobu karet o minimu 5000 kusů, vytvořili jsme aplikaci s evidencí a možností průběžného dotisku karet na běžné laserové tiskárně a následným zalaminováním. Tak máte k dispozici vlastní karty ve zvoleném množství. Taktéž design karty, číslo, logo můžete průběžně měnit podle přání, či marketingové akce apod...
Čerpací stanice " U Nováků"
V evidenci je počet karet omezen číslem 999999, takže bez jedné je možno evidovat milion klientů. Čísla karet lze použít i opakovaně, případně firemním klientům přidělit karty téhož čísla a načítat slevy na jeden účet. Propojení s pokladními programy , či s provozním systémem je věcí importu klientské databáze s kódy do pokladní evidence - což je většinou běžná možnost v programech.