Zabezpečovací systémy
Jak Vám můžeme pomoci   ? :
 
Doby , kdy zabezpečovací systém obsahoval kontaktní čidla na rámech oken a dveří , bateriový zdroj a sirénu jsou dnes nenávratně pryč.Dnešní zabezpečovací technika je kombinací kamerové, počítačové a mnoha dalších technologií , které svou provázaností tvoří mnohdy velice obtížně napadnutelný celek.
Přístup k zabezpečení objektu může být dvojího typu .
1. Chci mít zabezpečení, které akceptuje pojišťovna, na jejímž základě bude levnější pojištění objektu.
2 Jiná varianta
Co Vám nabízíme ?
V prvé řadě konzultaci. Pokud se rozhodnete dále pro naše služby bude bezplatná ,stejně jako prohlídka vašeho objektu v rámci návrhu dodávky a kalkulace zakázky.

Pro dosažení maximální efektivity instalovaných systémů používáme kombinaci různých technických prostředků, které jsou mnohdy pro zabezpečovací systémy netradiční.
Něco navíc  ?
Zcela určitě .  Smyslem zabezpečení je i ochrana proti živlům, takže v mnoha ohledech jsme schopni kombinovat provoz ústředny objektu tak, aby byla schopna více režimů  a zajistila i protipožární a další funkce.

Ne vždy je výhodné od sebe systémy oddělovat , případně řešit některé funkce pouze bezpečnostními čidly . V podobných případech je vždy nepřítelem čas a tak čím dříve máte informaci o problému,tím rychleji můžete reagovat.