Tvorba WWW stránek
Jak postupujeme ?  , Co zákazníkům nabízíme ?  Jaké jsou naše priority ? :
 
Za uplynulé roky by se dal přístup a způsob naší práce v oblasti správy webový stránek a celého příslušenství  souvisejícího s touto oblastí reklamy a prezentace kvalifikovat jako "realisticko - provozně střídmý" .
Naším cílem není provozovat desetitísíce www stránek , maximum e-shopů, či galerií a nabízet reklamu, katalogy a mnohé další. Reklama , prezentace informace o službách má mít vždy svůj smysl a řád .. Toho se snažíme držet a směrovat tímto i naše klienty .

Povětšinou sloužíme soukromým podnikatelům a firmám , kteří vědí CO a PROČ si objednávají a na www prezentují.
Každá služba má svou cenu a vyžaduje přístup správce i uživatele k webu , takže zřízení domény , firemního webu ,jeho provoz a správa jsou předmětem smlouvy s klientem, kde je specifikováno jak se služba bude realizovat,provozovat a hradit. Žádná z činností není závisla na prezentaci reklamy jakéhokoliv druhu na objednaných stránkách , či na jakékoliv účasti v katalogu , či podobných akcích.
Každá jednotlivá zakázka je předmětem individuální dohody se zákazníkem , kde má možnost si vybrat, zhodnotit,porovnat informace a posléze se rozhodnout pro spolupráci s námi . Ti kteří jsou "s námi" ... doufáme, že "snad ví proč".