Správa sítí
Obecně :
Technologie datových sítí naprosto masivně vkročila do denního života každého jedince .  Otázka dnes není zda síť ANO , či NE , ale JAK ?  A to kdekoliv .  Firmy, kanceláře, výrobní provozy , rodinné i bytové domy, hřiště, sportoviště a jiné další objekty.
Výběr správných komponent
Správnou Instalaci a konfiguraci
Bezpečný vzdálený dohled
Technickou podporu produktů
Licenční politiku
Pravidelné konzultace a školení
Ideální stav je samozřejmě ten, že "Kdo systém navrhl a vybudoval, nech't jej také spravuje . Ne vždy ale lze dosáhnout tohoto stavu komplexně, zvláště v případě nových kancelářských center , kde budova byla postavena včetně integrované kabeláže. Ta by však měla poskytovat maximální variabilitu a neměla uživatele omezovat v tom "jak a kde co chce umístit." Ne vždy tomu tak je v Česku i u staveb které právě probíhají.
Současné technologie nám umožňují dohled nad provozem bez pravidelného "objíždění" lokalit , z hlediska návštěv u klienta se v průběhu roku realizují pravidelné technické prohlídky ( zpravidla 2x ročně), případně akce "na vyžádání". Vše ostatní je otázkou "po internetu", podpora uživateů samozřejmě i po telefonu 24 hodin denně 7dnů v týdnu.
Správa systému se tak mnohdy stává jakousi kombinací údržby,montáže  a provozního servisu. V tomto směru máme víceletou praxi . V průběhu uplynulých let jsme instalovali, spravovali (a některým stále udržujeme a spravujeme) sítě mnoha klientům z různých oblastí a sfér. ( Ford Autocentrum Motol, Bosch Siemens-domácí spotřebiče, klientské centrum ČSOB, a další)
Klademe důraz na........
Jakékoliv dotazy zodpovíme osobně , v případě zájmu jsme schopni ,po předchozí dohodě, poskytnout kontakt na odpovědné osoby z řad našich klientů pro ověření referencí