Ozvučovací technika
Co Vám nabízíme ? :
V současnosti patří kvalitní ozvučení prostor neodmyslitelně k audovizuálním projekcím, prezentacím, ale i k běžnému provozu v různých zařízeních a školách. Situace na trhu dnes umožňuje využít techniku a prvky na které dříve dosáhli jen profesionálové ve studiích a na velkých akcích i lektorům, učitelům ,přednášejícím v rámci výuky i v poměrně malém kolektivu.
Podstatou není jen "
být dobře slyšen" , ale mít například volnost pohybu po celém přednáškovém sále, mít volné obě ruce, případně mít k dispozici ovladač a zařízení , kdy umožním i posluchačům z určitých míst zasáhnout do diskuze, či vznášet dotazy k tématu přednášky, případně aktivně reagovat na situace na prezentační tabuli z více míst přednáškového sálu.
Domácí použití, zábava
Firemní použití -  občasný provoz,prezentace a školy
Jak lze techniku členit - dle využití
V žádném případě necheme tvrdit, že pro zábavu, či hobby   není vhodné si pořizovat profesionální špičková zařízení. Je to spíše o přístupu a využitelnosti . Parta country veteránů si pro svoje "posezení na chajdě" nebude pořizovat špičkovou aparaturu o výkonu 2kW s nejmodernějšími digitálními efekty. Naprotitomu fanda do nahrávání, multiinstrumentalista může do domácího vybavení svého studia investovat statisíce , či dokonce miliony .
Pokud uvažujete o vybavení,které by smysluplně vyplnilo Váš volný čas a mělo odpovídající technickou úroveň .. Zkuste to s námi.!!!
Doba , kdy ředitel školy zahajoval školní rok s megafonem a prvňáčci byli z nakřáplého ředitelova hlasu spíše v šoku,  již dávno minula. V současnosti je možnost pořídit a instalovat za velmi rozumné finance trvalé uzvučení jakéhokoliv vyučovacího ,či školícího, areálu tak, aby každý slyšel. Mnohá zařízení jsou v mobilním provedení, takže přesun na hřiště je otázka několika minut. Ve školících střediscích se doplňují zvukové prvky  pak projekcí, pro komplexní komfort.
Profi použití - denní provoz, komerční sály,přednáškové haly, veřejná prostranství ,až po haly a nahrávací studia
Čím frekventovanější je využití zařízení, tím vyšší by měla být i kvalita produktu. V mnoha ohledech lze dnes za dostupné ceny postavit i nahrávací studio špičkových parametrů, které bude sloužit jako "domácí občasná sběrna inspirace", pro skládání, mixování muziky, tvorbu prezentačních video spotů a mnohé další činnosti. Produkty této úrovně samozřejmě velice úzce spolupracují s běžným počítačem, notebookem, tabletem, datovými medii jako jsou pevné disky, SSD disky a provázanost s použitím programového vybavení je více než nutná.