Metalické datové rozvody
Co Vám můžeme nabídnout ? :
Od doby kdy termín "kroucená dvojlinka" doslova dobyl svět počítačových sítí již pár let uběhlo . Nicméně systém Ethernetu fungující na této technologii je stále živý, stále žádaný . Přestože dnes požadavek na velké objemy dat neustále vzrůstá a dávno se nejedná jen o "blikající kurzor na černém pozadí s variantou Y/N ? , technologie kabeláží tohoto typu je  stále tím základním, co se pro vybavení administrativních budov požaduje a dodává.
Sázíme na osvědčené technologie od výrobců s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou.Kabely značek SOLARIX, nebo BELDEN jsou dnes již pojmem všeobecně známým. Stejnětak  prvky pro zakončení kabeláže z dílen firmy PANDUIT, případně SOLARIX a dalších jsou znakem spolehlivosti.
Každou instalaci připravujeme individuálně po dohodě s klientem, tak abychom maximálně vyhověli požadavkům na dispozoce v kancelářích a budovách.
Veškeré námi instalované kabeláže následně udržujeme, servisujeme, případně rozšiřujeme, či doplňujeme dle přání klientů a případného rozšiřování firmy.
Jak postupojeme při realizaci zakázky ?
Na základě poptávky provedeme prohlídku objektu, proměření a kontrolu stavu

Návrh realizace obsahuje základní prvky dle požadavků zadavatele a doplnění o změny, které si vyžádala reakce na prohlídku objektu. (dosud se nestalo, že by realizace byla beze změn)

Osouhlasenou  a naceněnou zakázku zajistíme smlouvou s dohodnutými termíny , realizací a odpovědnými osobami z obou stran, případně zúčastněných stran,pokud se práce provádí v pronajatém objektu.

Kompletně instalovanou kabeláž s aktivními prvky, proměřenou a funkční předáváme s dokumentací a protokoly o měření odpovědné osobě zadavatele .

Na kabeláž držíme dohodnutou záruku ( 5 i více let případně doživotní), případný servis, doplňění ,či úpravy realizujeme po dohodě v nejkratších možných termínech.