Dodávky techniky, instalace, servis
Co Vám můžeme nabídnout ? :
Komplexnost
Kvalitu
Jistotu servisu a podpory
Zajistit dodávku techniky, vybavení programy,zaškolení uživatelů v rámci jedné smlouvy, či objednávky může být jak výhodou, tak nevýhodou. Našim dosavadním klientům se věrnost vyplácí a to již 25 let. Disponujeme vlastní  přepravou, nejsme závislí při transportu rozměrných komponent na spedicích , či subdodavatelích.
Klienti naší firmy neřeší shánění náhradních dílů, nahradních počítačů, či tiskáren. Pokud některý z prvků systému nefunguje , bývá dobrým zvykem, že jej nahradíme vlastním - alternativním - do doby než je klientovo zařízení zprovozněno.
Námi dodávaná technika  spolehlivě fungovala a funguje na mnoha místech nejen v ČR. Během uplynulých let si naši techniku a  služby vybraly  firmy, či soukromí podníkatelé  z Itálie, Ruska nebo Německa .
Operativnost
Působíme pro klienty po celé ČR . Spravujeme systémy, které byly instalovány v předchozích letech v Jihočeském kraji, Ostravském kraji i dalších.
Servisní služby
Naším cílem je dodávat vždy taková zařízení, ke kterým jsme schopni zajistit servis vlastními silami, případně prostřednictvím partnerských firem a to tak , aby klient neřešil výpadky techniky, funkčnosti systému, nemožnost komunikace a jiné. K tomu se samozřejmě váže určitá vhodnost doporučení jednotlivých produktů či techniky k určitým činnostem, či aplikacím.
602 653 392