e-shop-fotoaparaty
Digitální fotoaparáty a příslušenství
e-shop Příslušenství       
Digitální fotoaparát si bez následného upravování fotek na počítači lze jen velice těžko představit. A nemusí se jednat jen o onu "korekci červených očí". Ten kdo někdy vyfotil jakoukoli fotografii "digitálem", ví, že možností je mnohem více a jsou v mnohém dostupnější a jednodušší než práce s fotkami  z klasického fotoaparátu  například s kinofilmem.
Zkuste si nechat poradit ...........
I při výběru fotoaparátu je třeba brát v úvahu jistá kritéria ,abychom nebyli následnou koupí spíše rozladěni , než nadšeni. Výběr produktů je nesmírně široký a zvolit si jako základní kritérium "chci aby to byl co nejmenší a nejlehčí fotoaparát"  může být mnohdy nesprávná volba.

Jaka by měla být základní kritéria ?

Jaké snímky chci pořizovat ?

Kam všude chci sebou fotoaparát nosit,(vozit)?

Kolik snímků v průběhu roku asi pořídím ?

A mnohé další detailnější parametry .

Na základě rozhodování "o oněch nepodstatných drobnostech" se Vám může podařit výběr techniky, se kterou budete  spokojeni a z výsledků fotografování nadšeni. Řešit zklamání z rozmazaných neopakovatelných záběrů z druhého konce světa , případně i z jiných aktivit mnohdy nestojí za pár stokorun investovaných do dokonalejšího modelu fotoaparátu, který "by to zvládal"!!
Příslušenství k fotoaparátům a pro zpracování fotografií
Naprosto stejně jako je pro programátora a technika základním prostředkem osobní počítač, či notebook, bude oním prostředkem pro fotografa kvalitní zrcadlovka a notebook naopak příslušenstvím . Ovšem pojem příslušenství  pro fotografování a správu archívu, či fotobanku je v mnoha ohledech velmi rozsáhlý . Nejedná se v takovém případě jen o "záložní disk", či SD karty pro archivaci .Možností je opravdu povícero.
Digitalizace klasických fotografií,diapozitivů a negativů jak 35 mm, tak 16 mm.
Uchovat, či případně znovu oživit a použít dávno zapomenuté záběry původně vyfotografované na 35 mm kinofilm, či případně nafilmovaná políčka 16-ti milimetrového filmu  je vlastně krokem, který přenese technologii klasického fotoprocesu  do digitální podoby dnešních dní. Pro takovéto operace jsme schopni klientům vybavit kompletní pracoviště, případně zpracujeme negativy , či diapozitivy jako zakázku na vlastní technice.